Boztaş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Ankara Yenimahalle’de evinizi, işyerinizi değiştirmek için bizimle iletişime geçmeniz taşınacak olan eşyalarınızın doğru yöntemle yeni adresinize geçmenizi sağlayacaktır. Yenimahalle evden eve nakliyat firmamız Ankara’da en fazla talep edilen marka olmakla birlikte en üst seviyede hizmet sağlamaktadır. Nakliyatının yapılmasını istediğiniz eşyalarınızın tamamı bizim tarafımızdan taşınabilecektir.

Eşyalarınız Doğru Yöntemlerle Paketlenir

Evden eve nakliyat planlama ister. Biz Yenimahalle evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı paketlemeye önem veririz. Bulundukları yerde paketler içerisine konulan eşyalar etrafları desteklenerek kolilenir. Bu işlem esnasında ise balonlu poşetler, kraft kağıtlar ve köpükler kullanırız. Bu sayede koli içindeki eşyanın da zarar görmesinin önüne geçilmiş olacaktır. Eşya taşımak önemli bir konu hassas olmak ve titiz çalışmak bu noktada önemlidir. Siz tercih ettiğiniz firmayı profesyonel olarak seçtiğiniz zaman her türlü sıkıntılarında ortadan kaldırılmasını sağlamış olacaktır.

Yenimahalle evden eve nakliyat firmamız özel donanıma sahip olan araçlarıyla hizmet verir. Kamyonumuzun kasa bölümü çelik olmakla birlikte eşya taşıma için özel olarak hazırlanmıştır. Kasa bölümünde yerler halı kaplama ve kenarlarda ağır eşyaların sabitlenebilmesi için bölümler vardır. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar yine kasa içerisinde özel olarak tasarlanmış bölümlere konulacaktır. Tüm bu geliştirmeler eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınması için hazırlanmıştır. Bu amaçla biz müşterilerimize beklentilerinin de üzerinde bir nakliyat hizmeti sağlarız.

Bizimle eşyalarını taşıyan müşterilerimiz görecekler ki aslında eşya taşıma stresli ve zorlu bir iş değildir. Biz bu sürecin tamamını en doğru biçimde yönetmek ve düzenlemek için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Yenimahalle Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken süreç ancak hızlı olmanız demek eşyalarınızın da güven altında olmaması demek değildir. firmamız eşyalarınızı teslim alırken aynı zamanda sigortalayacağından dolayı taşıma sırasında ve yolculuk esnasında oluşabilecek zararlarda sigorta firması tarafından karşılanacaktır.

Biz nakliyat sektörüne yıllarını vermiş ve bu işi amatör değil profesyonelce yapan Ankara’nın en güçlü ekibine sahibiz. Taşınacak olan eşyanız ister şehir içi ister şehirler arası olsun güvenle yeni adresine ulaştırılacaktır.

HİZMETLERİMİZ

  • Evden Eve Nakliyat
  • Şehiriçi Nakliyat
  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Ofis ve Büro Taşıma
  • Asansörlü Nakliyat
  • Paketleme ve Ambalajlama
  • Parça Eşya Taşıma
  • Asansör Kiralama
  • Sigortalı Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir