Boztaş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Şehiriçi Taşımacılık

Boztaş Nakliyat olarak Ankara ilinde faaliyet gösteriyor ve şehiriçi taşımacılık hizmetini yüksek kalitede veriyoruz. Amacımız bütün müşterilerimizin taşınma olaylarının tam istedikleri gibi sorun yaşanmadan ve hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktayız. Bu şekilde hizmet veriyor olmamız ile gün geçtikçe müşteri sayımızı arttırmakta sektörde güvenilir nakliyat firması denildiğinde firmamızın adının anlaşılmasını sağlamaktayız. Ankara’nın bütün ilçelerinde evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyulduğunda üstün kalitede hizmetimiz ile yanlarında yer almaktayız. Kullandığımız modern yöntemler ile ambalajlama ve paketleme yaparken kaliteli malzeme kullanmakta bu şekilde eşyalarınızın tam olarak koruma altına alınmasını sağlıyoruz. Bu konuda eğitim almış ekibimiz taşınma olayınızın bir an önce sonuçlanabilmesi için geniş bir kadro ile gelmektedir. Mobilyalarınızın sökülmesi ve tekrar montajının yapılması işini de bu konuda eğitimli ekibimiz yapmaktadır.

Asansörlü Nakliyat İle Hızla Sonuçlanan Taşımacılık

Eskiden eşyaların taşınması için kol gücü ve bina merdivenlerinin kullanılması ile uzun sürmekte ve taşınan kişiler eşyalarım zarar görecek mi endişesi içinde uzun bir zaman geçirmek zorunda kalmaktaydı. Günümüzde Boztaş nakliyat olarak bizler asansörlü nakliyat hizmeti veriyor ve eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni adresinizde boşaltılması sırasında firmamıza ait olan son teknolojiye sahip asansör sistemlerini kullanıyoruz. Asansörlerimizin bakımları düzenli olarak yapılmakta ve taşınma sırasında binanın önüne getirildiğinde öncelikle test yapılmaktadır. Daha sonra da eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun bu fark etmemekte kısa sürede taşınması sağlanmaktadır. Eşyalarınızın yüklendiği araçların içlerinin geniş ve süngerle kaplı olması sayesinde trafikte oluşabilecek sarsıntılar sırasında eşyaların zarar görme ihtimali ortadan kaldırılmaktadır.

Güvenli Taşımacılık İçin Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

İster şehiriçi ister şehirler arasında taşınmanız gereksin eşyalarınızın taşınması sırasında ortaya çıkabilecek bütün hasarların karşılanmasını sağlamak adına sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Ev ve ofislerinizin eşyalarını dikkatle taşıyor ve gerektiğinde onların bir süreliğine güven altında beklemesi adına depolama hizmeti de veriyoruz. Müşterilerimiz bizi tercih ettiklerinde tecrübeli ekibimiz ile memnun olmalarını sağlıyor ve yeni adreslerinde en kısa sürede yaşamaya başlamalarını sağlıyoruz.