Boztaş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Hakkımızda

Nakliyat hizmeti son yıllarda büyük gelişme göstermiştir ve sektörün bu şekilde gelişmesini sağlayan en önemli firmalar arasındayız. Müşteri memnuniyetini misyonumuz olarak belirledik ve üstün kalitede hizmet vermeyi ve teknolojiyi yakından takip ederek sektörü geliştirmeyi amaçladık. Boztaş nakliyat olarak hakkımızda söylenebilecek en önemli noktalar arasında profesyonel ve dinamik bir ekibe sahip olmamız ve müşterilerimizin eşyalarının güvenle taşınması için her zaman en yeni model araçlara sahip olmak için araç filomuzu yenilememiz bulunmaktadır. Ankara merkezli bir nakliyat firması olarak Ankara’nın bütün ilçelerine hizmet götürmenin yanında şehirlerarası nakliyat konusunda da sahip olduğumuz tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Seçeceğiniz nakliyat şirketinin güvenilir olmasının sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bunun için sizlerin güveninize layık olabilmek için yılın her günü çalışmaya devam ediyoruz.

Sigortalı Nakliyat İle Güvenli Taşımacılık

Nakliyat hizmetinde güven önemli bir noktadır. Eşyalarınızın taşınması sırasında onların zarar görmemesi için özenle taşıyacak ve onların zarar görmemesi için maksimum düzeyde önlem alacak Boztaş nakliyat firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İşini severek yapan personelimizi taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlamanın mükemmel şekilde yapılması için düzenli eğitimler veriyoruz. Yapılan testlerde başarılı olmayan personel ile de asla çalışmıyoruz. Nakliyat sırasında eşyaların korunması için her ne kadar bütün önlemler alınıyor olsa da ortaya çıkabilecek hasarlar karşısında müşterilerimizin mağdur olmasını önlemek için sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanabilmesi için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sigortalı nakliyat hizmetimizden yararlandığınızda içiniz çok daha rahat bir şekilde taşınabileceksiniz.

Asansörlü Nakliyat İle Taşınma Hızı Artmakta

Müşterilerimizin taşınma olayının en kısa sürede tamamlanmasını sağlamak adına asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Sahip olduğumuz modern asansör sistemlerimiz ile en yüksek binalardan bile taşınması gereken kişilere hizmet veriyoruz. Özenle paketleme ve ambalajlama yaptığımız eşyalarınızı asansör sistemlerimiz ile hızlı bir şekilde içleri süngerle kaplanmış yeni model araçlarımıza yüklüyor ve hedef noktaya ulaşmasını sağlıyoruz. Güvenli ve hızlı bir taşınma sürecinde Boztaş nakliyat olarak yanınızda yer alıyoruz.