Boztaş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşınması gereken kişiler için güvenilir bir nakliyat firması bulmak çok önemlidir. Zaten stresli olan taşınma olayının bir de güven sorunu ile daha da stresli hale gelmesini önlemek adına Boztaş nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Şehirler arası nakliyat sırasında müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi dikkatle koruma altına almakta ve zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Ankara ilinde faaliyet gösteren firmamız Türkiye’nin her iline ve ilçesine sizler için hizmet götürmektedir. Dinamik ve teknolojiyi yakından takip eden bir ekip olarak eşyalarınızı son teknoloji yöntemler kullanarak taşımaktayız. Evden eve nakliyat, Ofis taşımacılığı, Parça Eşya Taşımacılığı  şehirler arası nakliyat olarak verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır.

Ambalajlama ve Paketleme de Son Teknikler

Taşınma sırasında alınması gereken önlemler arasında eşyaların dikkatle ambalajlama ve paketleme yapılması bulunmaktadır. Geniş ekibimizi bu konuda düzenli eğitimlerden geçiriyor ve işlerini en iyi şekilde yapmalarını sağlıyoruz. Şehirler arası taşınacak olan eşyaları maksimum düzeyde korumak için özel teknikler ile ambalajlama ve paketleme yapıyoruz. Geniş ekibimiz ile işimizi hızla yapıyor ve müşterilerimize her zaman verdiğimiz sözlerde durarak kıymetli zamanlarının boşa geçmesini önlüyoruz. Size en uygun olacak şekilde yaptığımız taşınma planına tam olarak uyuyoruz. Şehir içinde tam saat vermek mümkün olmakta ama şehirler arasında trafiğin durumunun değişiklik göstermesi ihtimaline karşılık tam saat verilmemektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Eşyalarınızın Güvenle Taşınması İçin Önemlidir

Boztaş Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir ve bunun için üst düzey güvenlik önlemleri almaktayız. Bunun için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamak için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde istenmeden oluşabilecek hasarlar durumunda müşterilerimizin sorun yaşamasını önlemekteyiz. Geniş ve yeni model araç filomuzun sürücülerimizin bütün belgeleri tamdır ve trafikte herhangi bir sorun yaşanmasına izin verilmemektedir.  Uzun zamandır nakliyat sektöründe yer alan firmamız tecrübesi ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Profesyonel kadromuz ile müşterilerimize üstün kalitede hizmet vermekte ve taşınmalarının sorun yaşamadan hızla sonuçlanmasını sağlamaktayız.