Boztaş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat

Ankara ülkemizin başkenti olması ve kentsel dönüşüme önem verilmesi ile evden eve nakliyat hizmetinin en çok ihtiyaç duyulduğu şehirler arasındadır. Boztaş nakliyat olarak bizde Ankara’da yaşayan kişilerin evden eve nakliyat hizmetini üstün kalitede alabilmesi için hizmet vermekteyiz. İşinin uzmanı olan ekibimiz ile müşterilerimizin eşyalarının güvenle taşınmasını sağlamaktayız. Müşterilerimize en uygun olan zaman içinde taşınabilmeleri için yılın her günü ve her saati hizmet vermekteyiz. Yenilikçi bir anlayışa sahip olan ekibimiz teknolojiyi yakından takip ederek geliştirilen özel yöntemler ile eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemi yapılmaktadır. Paketleme ve ambalajlama işleminin ne kadar doğru teknikler ile yapılsa da kullanılan malzeme kaliteli olmadığında gerçek anlamda korunmaları mümkün olmayacaktır. Bu nedenle firmamızı tercih ecen müşterilerimizin eşyalarının güvende olması için kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Gelişen teknoloji ile evlerini taşıması gereken kişilerin eşyalarının bu sırada hızla ve zarar görmeden taşınmasını sağlamak için son teknoloji asansör sistemleri kullanıyoruz. Müşterilerimizin bina yöneticileri ile asansör kullanımı için karşı karşıya gelmelerini önlemek için asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Taşınmanız sırasında binanızın yanına getirdiğimiz asansörlerimizi kuruyor gerekli testleri yaptıktan sonra da kol gücünü kullanmadan asansörlerimiz ile araçlarımıza hızla yüklüyoruz. Taşındığınız evde yine yüksek katlardaysa asansör kullanıyoruz. Profesyonel ekibimiz eşyalarınızın demontajının ve montajının yapılmasında da sizlere hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyatta Tecrübe Önemlidir

Eşyalarınızın zarar görmeden taşınabilmesi için profesyonel olarak hizmet veren ve eğitimli ekibi olan Boztaş nakliyat firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarının korunması ve bir hasar görmesi halinde zor durumda kalmamaları için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın içleri geniş ve süngerle kaplanmış yeni araçlar profesyonel sürücülerin kullandığı araçlar ile taşınması için hizmet veriyoruz. Geniş araç filomuz ile Ankara ilinin her iline hizmet götürüyor sehirlerarası nakliyat hizmeti de veriyoruz. Parça eşya taşımacılığı, depolama hizmetleri de müşterilerimiz için sunduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler arasındadır. Tecrübeli bir nakliyat firması olarak müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyor ve her müşterimizin eşyalarını özenle taşıyoruz.