Boztaş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Depolama

Ankara da faaliyet gösteren ve nakliyat sektörüne yenilikler getiren Boztaş nakliyat firmamız uzun yıllardır bu sektörde verdiği kaliteli hizmet ile de güvenilir bir nakliyat firması olmayı başarmıştır. Depolama firmamızın verdiği hizmetler arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin kıymetli ve bir süreliğine güvenli bir depoda beklemesini istedikleri eşyaları için bu hizmeti vermekteyiz. Güvenli depolarımızda eşyalarınız ihtiyacınız olana kadar bekletilmektedir. Eşyalarınızı almak istediğinizde bundan bir hafta önce firmamızı haberdar etmeniz ile istediğiniz gün eşyalarınızı alabilmenizi sağlayacak ve hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Verdiğimiz bu hizmet ile ofislerini bir süreliğine kapatan kişiler, evlerini değiştirmesi gereken ama yeni adresi henüz hazır olmayan ve kıymetli ağır eşyalarını bir süreliğine kullanmayacak ve onları güvenli bir yerde saklamak isteyen kişiler yararlanmaktadır.

Sigortalı Nakliyat İle Güvenli Depolama Hizmeti

Eşyalarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için maksimum düzeyde önlemler almayı Boztaş nakliyat olarak asla ihmal etmiyoruz. Eşyalarınızı depolarımıza yerleştirmeden önce paketleme ve ambalajlama hizmeti veriyor ve onların nakliyatı ve istiflenmesi sırasında bir zarar görmesini her eşyanın cinsine özel teknik ve ambalaj malzemesi kullanarak önlüyoruz. Firmamızın dışında olabilecek deprem, sel, yangın gibi doğal afetler olması halinde bundan dolayı sıkıntı yaşamanız için sigortalı nakliyat gibi sigortalı depolama hizmeti veriyoruz. Eşyalarınız gerçek değerinden sigortalanmakta ve bu şekilde depolarımızda bekletilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Depolama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize asansörlü nakliyat hizmeti veriyor ve eşyalarının zarar görmeden taşınabilmesini sağlamak adına modern asansör sistemleri kullanıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile nakliyatı yapılacak eşyalarınızın paketleme ve ambalajlamasını yapmak üzere tam söz verdiğimiz saatte evinize ya da ofisinize geliyoruz. Planlı bir şekilde çalışarak mobilyalarınızın da sökülmesi işini ekibimiz ile yapıyoruz. Depolarımızda eşyalarınıza zarar gelmemesi için depoların düzenli olarak temizliğini yapıyor, böceklere önlem olarak ilaçlamasını yapıyor, havalandırıyor ve eşyaların havasız kalmaktan zarar görmesini önlüyoruz. Boztaş nakliyat olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak kabul ediyor ve profesyonel ekibimiz ile yılın her günü ve her saati sizlere uygun olan zaman içinde taşınabilmeniz için hizmet veriyoruz.