Boztaş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Ofis Taşımacılığı

Boztaş nakliyat olarak ofis taşımacılığı hizmetini almak isteyen kişilere üstün kalitede hizmet vermekte ve onların işlerinde bir aksama olmaması için dikkatli olduğu kadar hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Ofis taşınması sırasında ofiste bulunan eşyaların zarar görmemesi son derece önemlidir. Özellikle bilgisayar gibi elektronik eşyaların zarar görmemesi için ekstra önlemler alınması gerekmektedir. Bu konuda tecrübeli bir firma olarak müşterilerimizin elektronik eşyalarını korumaya almak için dikkatle kaliteli malzeme ile ambalajlama yaptıktan sonra içleri köpüklü özel karton kutulara yerleştirmekteyiz. Mobilyalarınızın montajını da yine alanında uzman personelimiz yapmaktadır. Ofislerin taşınması sırasında eşyaların tekrar yerleştirilmesi sırasında karışıklık yaşanmaması için de her masanın eşyalarının ayrı olarak ambalajlama ve paketleme yapmaktayız. Ankara merkezli firmamız şehir içinde olduğu gibi şehirlerarası ofislerinizin taşınmasında aynı kalitede hizmet vermektedir.

Zamanında ve Hızlı Hizmet Vermekteyiz

Ofis taşınması işinin bir an önce bitmesi için Boztaş nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmetimizi sizle sunuyor ve uzman ekibimiz ile ofisinizi ziyaret ediyoruz. Uzman ekibimiz eşyalarınızın miktarını gördükten sonra yeterli miktarda personel ile taşınma günü ve saatinde ofisinize gelinmesini sağlamaktadır. Gelen profesyonel ekip işini planlı bir şekilde yapacak ve eşyalarınızın en kısa sürede içleri süngerle kaplanmış olan yeni model araçlarımıza yüklenmesi sağlanmaktadır. Araç filomuz geniştir ve ofisleriniz ne kadar büyük ve eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun aynı kalitede hizmet verilmekte ve gerektiği kadar araç ile hizmet vermekteyiz. Eşyaların araçlara kol gücüne gerek olmadan yüklenebilmesini ve hedef noktada boşaltılmasını asansörlü nakliyat hizmetimiz ile sağlamaktayız.

Sigortalı Nakliyat İle Eşyalarınız Ekstra Güvende

Nakliyat hizmeti alınması sırasında Boztaş nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını güvende hissederek taşınabilmelerini sağlamak adına maksimum düzeyde güvenlik önlemi alıyoruz. Sigortalı nakliyat da bu önlemler arasındadır. Taşınma sırasında eşyalarınızda oluşabilecek en küçük hasarın bile sizleri üzmemesi ve sıkıntı oluşturmaması için gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Nakliyat sektöründe uzun yıllardır yer alan firmamız bu güne kadar amaçladığı hedefe adım adım ilerlemekte ve bütün müşterilerinin memnun olmasını sağlamaktadır.