Boztaş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Nakliyat

Nakliyat sektöründe yaşanan en büyük problem güvendir. Eşyaların korunması için yeterli önlem alınmaması sonrasında zarar görmesi ile nakliyat hizmetini alacak kişiler mutlaka güvenilir firma arayışı içine girmektedirler. Boztaş nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi görerek özenle taşımakta ve hiçbir şekilde zarar görmesine izin vermemekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarının elde olmayan nedenler ile zarar görme ihtimaline karşı da sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Veriyoruz

Boztaş nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının taşınma sırasında güven içinde olması için paketleme ve ambalajlama hizmeti veriyoruz. Kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor ve her eşyayı kendi cinsine uygun yöntem ile paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına alıyoruz. Personelimizi seçerken işini severek yapacak olan kişiler arasından seçiyor ve ayrıca bu kişilere gerekli eğitimler veriyoruz. Düzenli eğitimlerden geçirdiğimiz personelimizi testlere tabi tutuyor ve bu testlerde başarılı olamayan kişilerinde ekibimiz içinde yer almasına izin vermiyoruz. Mobilyalarınızın demontajını uzman personelimiz yapmakta kırılacak ve elektronik eşyalarınız da içleri köpüklü kutulara paketleme yapıldıktan sonra koyulmaktadır. Eşyalarınız bu şekilde tam bir koruma altına alındıktan sonra içleri süngerle kaplanmış olan geniş ve yeni model araçlarımıza yüklenmektedir.

Son Teknolojiye Sahip Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Taşınmanızın en kısa sürede gerçekleşmesi beklentilerinizin arasında yer almakta ve biz de Boztaş nakliyat olarak bunu gerçekleştirmek için dikkatle paketleme ve ambalajlama yapılmış olan eşyalarınızın araçlara yüklenmesinde asansör sistemleri kullanıyoruz. Özellikle yüksek katlarda oturan kişiler için asansörlü nakliyat hizmetimiz oldukça uygun olmakta eşyalarının merdivenlerden indirilirken zarar görme olasılığı ortadan kaldırılmaktadır. Ankara merkezli bir firma olarak Ankara ilinin bütün ilçelerine hizmet götürüyor evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı hizmetlerini yüksek kalitede veriyoruz. Eşyalarınızın bir süre için güvenli bir depoda beklemesini istediğinizde depolama hizmetimiz ile yardımcı oluyoruz. Nakliyat sektörünün en güvenilir firması olmayı müşterilerimize verdiğimiz sözlerde durmamız ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlıyor olmamız ile başarıyoruz.