Boztaş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Evini taşıması gereken kişiler için eskiden en büyük endişe konusu eşyalarının zarar görmesiydi. Boztaş nakliyat olarak biz bu endişeyi bitirdik ve uzun yıllardır evini ve ofisini taşıdığımız çok sayıda kişinin eşyalarının hiçbir zarar görmemesini sağlayarak onların % 100 memnun olmasını sağladık. Bu memnuniyet bize şevk vermekte ve müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet vermek için teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Profesyonel ekibimiz Avrupa da kullanılan paketleme ve ambalajlama yöntemlerini araştırarak bunları kullanmakta ve eşyaların tam olarak koruma altına alınmasını sağlamaktadır. Ev eşyalarının farklı cinslerden oluşuyor olması ile bunların kendi cinslerine uygun teknik ile paketleme ve ambalajlama yapılmasını gerektirmektedir. Firma olarak biz de personelimize bu konuda eğitimler vermekte ve TSE standartlarına uygun kaliteli malzeme kullanmaktayız.

Asansörlü Nakliyat İle Eşyalarınız Hızla Taşınmaktadır

Eşyaların taşınması sırasında zarar görmesini önleyecek önlemler arasında asansörlü nakliyat bulunmaktadır. Çünkü özellikle yüksek katlarda oturan kişilerin eşyalarının bina merdivenlerinden taşınması sırasında düşme sürtünme gibi şeyler olabilmekte ve bu durumda da eşyalar zarar görmektedir. Bunun olmaması için Boztaş nakliyat olarak asansör sistemlerimizi kullanmaktayız. Bu sayede çok yüksek plaza, rezidans gibi binalarda oturan kişilerinde taşınmalarının kolayca eşyaları zarar görmeden gerçekleşmesini sağlamaktayız. Firmamız Ankara ilinde faaliyet göstermekte ve bu şehrimizde de çok yüksek binaların fazla olması ile tercih edilmektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Taşınma olayında eşyaların zarar görmesine neden olabilecek bütün riskleri ortadan kaldırmak için firma olarak profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Bunun yanında eşyaların trafiğe çıktığı düşünüldüğünde bizim dışımızda nedenler ile zarar görme ihtimaline karşı da sigortalı nakliyat ile önlem alıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerimizin yanında evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve depolama hizmetlerimizin hepsinde sigortalı nakliyat yapıyoruz.  Her zaman verdiği sözde duran ve kıymetli zamanınızın boşa geçmesine izin vermeyen Boztaş nakliyat olarak sizlere kesintisiz 7/24 hizmet vermekte ve uygun olduğunuz zamanda taşınmanızı sağlamaktayız.