Boztaş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Ankara ili büyüyen e gelişmeye devam eden şehirler arasında yer almaktadır. Bu nedenle de nakliyat sektörünün çok geliştiği bir yerdir. Keçiören evden eve nakliyat olarak firmamız da modern teknolojiyi kullanması ve tecrübeli bir ekibe sahip olması ile evini taşıması gereken kişilere üstün kalitede hizmet vermektedir. % 100 müşteri memnuniyeti misyonumuz her müşterimiz için geçerlidir ve büyük bir titizlik ile taşınma süreçleri gerçekleştirilmektedir. Taşınmanın sorun yaşanmadan ve sizlerin zaman kaybınıza neden olmadan yapılabilmesi için ekibimiz planlı bir şekilde hareket etmektedir. Nakliyat sektörünün en güvenilir firması olarak tam belirttiğimiz saatte gelmekte ve geniş ekibimiz ile bir yandan mobilyaların sökülmesi işi yapılırken diğer yandan da elektronik ve kırılacak eşyaların paketleme ve içleri köpüklü kutulara yerleştirilme işi yapılmaktadır. Paketleme ve ambalajlama dikkatle yapılmakta eşyalar için maksimum koruma sağlanmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Yüksek katlarda oturan kişiler için taşınmak büyük bir sorun olabilmektedir. Bu kişiler için en büyük endişe kaynağı bina asansörlerinin kullanılması mümkün olmadığı için eşyalarım merdivenlerden inerken zarar görürse ne olacaktır. Boztaş nakliyat firması olarak müşterilerimizin bu endişelerini anlıyor ve onlara yardımcı olmak için asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Firma olarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve sahip olduğumuz modern asansörler ile çok yüksek katlarda oturan kişilerin de taşınmalarını sorun olmaktan çıkartıyoruz. Asansörlerimiz binanızın önüne getirildikten sonra kurulumu ve sonrasında testi yapılmakta testte sorun çıkmadığında da eşyaların taşınması başlatılmaktadır.

Profesyonel Ekip İle Hizmet Veriyoruz

Bir işin mükemmel olması için mutlaka uzmanları tarafından yapılması gerektiğini biliyor ve bunun için Boztaş nakliyat olarak asla sıradan kişileri firmamızda çalıştırmıyoruz. İş başı eğitimi veriyor ve bu eğitimleri düzenli aralılar ile vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimize güler yüzlü olarak hizmet vermeyen ve işimde iyi olmayan personel ile kesinlikle çalışmıyoruz. Bütün ekibimizin tecrübeli olmasına ve her türlü tedbiri alıyor olmamıza rağmen içinde insan unsuru olan her işte talihsizlikler yaşanabileceğini biliyor ve bunun önlemini de sigortalı nakliyat yaparak alıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir