Boztaş Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Son yıllarda nakliyat sektörü çok gelişmiş ve evini ya da ofisini taşıması gereken kişilerin hızla ve sorun yaşamadan taşınabilmeleri sağlanmaya başlanmıştır. Bu sektörün en köklü firması olan Boztaş nakliyat firmamız Etimesgut evden eve nakliyat hizmetini en üst düzeyde vermesi ile müşterilerinin memnun olmasını sağlamaktadır. Taşınma sırasında içinizin rahat etmesi ve eşyalarınızın korunmasını sağlamak için paketleme ve ambalajlama hizmeti vermektedir. Eğitimli ve işinde uzman olan personelimiz bu işlemi dikkatle yapmakta her eşyanın cinsine uygun teknik ve malzeme ile paketlemesi yapılmaktadır. Taşınma sırasında bütün ayrıntılar firmamız tarafından düşünülmekte mobilyaların demontajı ve montajı da personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Taşınma olayı bir süreç olarak düşünülmeli ve bu süreç içinde eşyalarınızın hasar görmemesi için tüm önlemler alınıyor olsa da firmamız dışında olan sebeplerden dolayı hasar görmesi durumunda bundan dolayı sıkıntı yaşamamanız için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. En ufak bir hasar olması halinde bile eşyalarınızın gerçek değerinden sigortanın bunu karşılamasını ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek sağlıyoruz. Etimesgut’ta hizmet veriyor olmamızın yanında Ankara’nın bütün ilçelerine hizmet götürüyoruz. Şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de şehirler arası nakliyat konusunda sahip olduğumuz tecrübe ile hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın taşınma maliyetini düşürmek istediğinizde sizlere parça eşya taşımacılığı hizmetimiz ile yardımcı oluyoruz.

Asansörlü Nakliyat İle Yüksek Binalardan Taşınmak Artık Kolay

Günümüzde binaların çok katlı olarak yapılıyor olması ve taşınma sırasında bu binalarda bulunan asansörlerin kullanılmasına izin verilmiyor olması eskiden büyük bir sorundu ve Boztaş nakliyat olarak bu sorunu ortadan kaldırmak adına modern asansör sistemlerine sahibiz. Asansörlü nakliyat hizmeti vererek müşterilerimizin bu eşyalar merdivenlerden inerken zarar görür mü endişesini ortadan kaldırıyor ayrıca taşınma süreçlerini de asansörlerimiz ile hızlandırıyoruz. Profesyonel bir ekip olarak müşterilerimizi asla bekletmiyor en kısa ve uygun zamanda taşınabilmenizi sağlamak için aralıksız yılın her günü çalışıyoruz. İçleri geniş ve yeni model araç filomuz ile sizlere hizmet veriyoruz. Sürekli artan memnun müşteri sayımız ile sektörün lideri olmaya devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir